Pole Dance & Show 11.12.

Tankokilpailun aikataulu. Huom. Aikataulu voi hieman muuttua kisaillan aikana, seuraathan kilpailua instagramissa @danceandshow2020 muutosten varalta!
Pisteet ja palautteet lähetetään sähköpostitse viimeistään 14.12.2020.

Palkinnot postitetaan.

n.17.00-17.50 Rising Stars Soolo Juniorit

1.Mila Kärkkäinen - Bad Liar

2.Aada Kuusela - Dance!

3.Silja Inkeri - Speechless

4.Etti klaus - Shadow

5.Inka-Amanda Ylimäki - Mas Que Nada

6.Ida Klaus - Chandelier

7.Ilona Vuorio - Tähtien tyttö

8.Kerttu Lehto - Ennen päivän laskua en voi

9.Aina Hildén - The Fight Of My Life

10.Iina Väyrynen - Hope

n.17.50-18.05 Rising Stars Duo Juniorit

11.Aada Kuusela ja Oona Marski - Friends

12.Iina Väyrynen ja Neela Ahonen - Pandora´s Box

13.Iina Puntala ja Helmi Klint - Olaf

n..18.15-18.30 Soolo Minit

14.Lyydia Lahti - Tuulen Värit

15.Aino Mäkiselkä - Aino Poledance - Let it go

16.Minea Saarela - Pikku Karhu
17.Sylvi Savio - Enkeli

n.18.40-19.20 Soolo Lapset

18.Mandi Koskela - Frozen Dancer

19.Neela Ahonen - Because Blackbirg Sing Today

20.Hilma Tuomisto - Aallot

21.Anna-SofIa Forss - Täältä tulee Peppi-Pitkätossu

22.Iida Sulonen - Hollow

23.Ilona Kääriäinen - Tired Soldier

n.19.20-19.35 Duo Lapset

24.Neea Pahula ja Josefiina Salinmäki - DollsHouse

PALKINTOJENJAKO N. 19.45-19.55

n.20.00-20.10 Tankotanssi triot / ryhmät Rising Stars

25.STL Pole (Aada Kuusela, Oona Marski, Sanni Kultima, Mandi Koskela) - Night Vision

26.Studio Move Polejuniors

n.20.15-20.45 Rising Stars Tankotanssi Soolot / Aikuiset

27.Saga Santonen - Haunted Doll

28.Jutta Kömi - Once Upon a Dream

29.Tiia Jordan - I´m Survivor

30.Tiia Kaijalainen  - Twilight

31.Anja Huomo - Weight of The World

n.20.45-21.00 Tankotanssi Soolot +31v Rising Stars

32.Ninni Saaristo - Let´s Rock!

33.Mervi Ylimäki - Memories of The Night

Tankotanssi Soolot +31v PRO

34.Elina Mäki - Light and Shadow

n.21.00-21.15 Duot ja ryhmät PRO Aikuiset

35.Oona Ylävaara ja Pihla Luosujärvi - Fighting with Myself

36.Mira Sippola ja Salli Ilmanen - Kaipaus

37.Heidi Siltala, Nina Savela, Viivi Kranni (PRO) - Luusoppa

n.21.15-21.30 DUO Rising Stars Aikuiset

38.Iina Sulkakoski ja Ella Sandström - Adventure to the island

39.Maiju Hakala & Juliana Jantunen - Drift Apart

40.Elsa Pursio, Heidi Niemelä - Disney Duel

n.21.45-22.00 Palkintojenjako