©2019 by Dance & Show. Proudly created with Wix.com

Dance & Show 7.12. Aikataulu:

Ylöjärven urheilutalo, Koulutie 6
Ovet auki tanssijoille: 12:00 
Ilmoittautuminen alaovella viimeistään 45 min ennen oman sarjan alkua.


14.40 - 14.45    Disco ryhmä lapset
TUOMARISTO: JASMIN GESELLE, SAMI LUND, JOEL ALALANTELA 
 1. SDE Sweet Team      


14.45-14.50 Street duo / Lapset
TUOMARISTO: JASMIN GESELLE, SAMI LUND, JOEL ALALANTELA
 1. Ada Korhonen, Venla Jarva - Red Ghosts
 2. Lotta Sipilä,  Kaisa Nieminen - On the run

 


14.50-14.55 Street ryhmät  Lapset 
TUOMARISTO: JASMIN GESELLE, SAMI LUND, JOEL ALALANTELA
 1. Razzmatazz Street Minikids - Let´s Play Twister!
 2.  Razzmatazz Street Kids - Hair in the air
        
15.00-15.15 Street soolo lapset 

TUOMARISTO: JASMIN GESELLE, SAMI LUND, JOEL ALALANTELA
1. Vilma Kivelä - Lost In Space 
2. Ine Bjurström - Pyydä mukaan
3. Viia Pitkänen - Let´s Go! 
4. peruuntui
5. Tuomikoski Vilma - I´m better


15.20-15.30 Street pienryhmä lapset 
JASMIN GESELLE, SAMI LUND, JOEL ALALANTELA 
 1. Razzmatazz Kids Alfa - Pink power 
 2. Sun+ minit - Be Nice 
 3. eMotion - DanceMix


PALKINTOJENJAKO


16.00-16.20 Street ryhmät / Aikuiset 
JASMIN GESELLE, KAISU TOMPERI, JOEL ALALANTELA 
 1. RebelCrew - Diversity of Movement
 2. LTOkatuEDU - Ride wit us
 3. Tanssiryhmä Fresh - Agrabah loses control!
4. Razzmatazz Crew - Come baby come
5. Lights on Broadway - Yorktown

 


16.20-16.45 Street ryhmät  Juniorit
JASMIN GESELLE, SAMI LUND, JOEL ALALANTELA 
 1. ZZ juniors EK  - Sleepless nights
 2. SSDC Juniors - Can´t Stop Us Now
 3. Hot Cakes - Yökylässä
 4. ZZ Juniors - Who Run This Street


16.45-17.00 Street duo juniorit
JASMIN GESELLE, SAMI LUND, JOEL ALALANTELA 
1.  Vilma Tuomikoski, Venla Jokela - Where they from
2. Lilia Lohi,  Peppi Kansanniva - Tambourine  
3. Viivi Alaruikka, Ella Valkonen - I wish                                                                                                                                                                                                          4. Minni Karinen,  Venja Kaukonen  - Remember the name
5. Jesse Vaskela, Noora Moberg - In The Army


PALKINTOJENJAKO
 

17.15-18.15 
SEBASTIAN VISA WORKSHOP 
10e hlö, maksetaan paikan päällä! Ilmoittaudu ennakkoon: danceandshowme@gmail.com

 

18.30 Rising Stars soolot alle 12v
JASMIN GESELLE, SAMI LUND, JOEL ALALANTELA 
1. Inkeri Ihatsu - Disco soolo
2. Venla Vainikainen  - Disco soolo
3. Essi Niittymäki - Disco soolo
4. Adelina Helin - The Acceptance of The Self
5. Jenna Laakso  - Disco soolo


 

18.40 Rising Stars soolo yli 12v 
JASMIN GESELLE, SAMI LUND,  JOEL ALALANTELA 
1. Alli Penttilä - My Destination
2. Martina Helin  - Blue-blooded
3. Daria Sevastinova - All of Me
4. Anna Korbozerova 
5. Aino Väljä - Disco soolo

 

 18.55 Rising Stars ryhmät yli 12v
JASMIN GESELLE, SAMI LUND,, JOEL ALALANTELA 
 1. Imperia Dance & Fitness Studio - Human
 2. TKV latin show  - Dance trough the storm
 3. Studio Move Movers - Kuura
4. TR EK Ambience -  Rockin'n it 
5.  Imperia Dance & Fitness Studio  - Military
6. Studio Move Virus - VIRUS
7. Show 10-14v Studio Move - Maybe It´s forever

 

19.25 Rising stars ryhmät alle 12v 
JASMIN GESELLE, SAMI LUND, JOEL ALALANTELA 
 1. Diamante - Pupujen porkkanajahti

 

19.30 Latin vibes juniorit
JASMIN GESELLE, SAMI LUND, JOEL ALALANTELA 
 1. Las Flores - Tiempo 
 2. Latin Titanium - Girls Sleepover Party

 

19.40 Latin vibes aikuiset
JASMIN GESELLE, KAISU TOMPERI, JOEL ALALANTELA 
1. Las Sirenas of Lunddance - The egyptian experience

 

PALKINTOJENJAKO (n. 20.00)