©2019 by Dance & Show. Proudly created with Wix.com

Ovet auki 8.30. Kilpailu alkaa 9.45. 
Ilmoittautuminen viimeistään 1h ennen oman sarjan alkua alaovilla.

Tuomaristossa: Mari Mäki, Sanni Erämies, Janica Ertunc

POLE DANCE & SHOW AIKATAULU:


9.45-10.45 RISING STARS AIKUISET
1.Mari-Johanna Vähäsarja -  Yksin
2.Annukka Siponkoski - Live like tomorrow doesn´t exist
3.Maiju Toivonen - Right here
4.Ninni Saaristo - A day of Butterfly
5.Niina Laurila - Yesterday´s Wake
6.Anna Haikonen - Henkinen taistelija
7.Susanna Majaranta - Siipirikko, aamun usvan untuvikko
8.Veera Parviainen - Meet me on the battlefield
9.Anniina Jäntti - Haavoittunut enkeli


10.45-11.45 RISING STARS LAPSET
1.Unna Hämäläinen - Tango Palapeli - Solve the Puzzle!
2.Tinja Spiring - Never give up
3.Neela Ahonen - Ocean Waves
4.Sylvi Savio - Halo
5. Viivi Örn - A million dreams
6. Melina Laaja - Vihainen lintu
7. Kerttu Lehto - Keijun tanssi
8.Nella Lumio - Prinsessa 
9.Mandi Koskela - Trough Fire
10.Aino Mäkiselkä - ilm.myöh.
11.Aina Hildén - Auringonnousu Savannilla
12. Viivi Tähtinen - Pirate´s life for me


11.45-12.45 RISING STARS JUNIORIT
1.Oona Valkeajärvi - ilm.myöh.
3.Minea Lumio - Crystalize
4.Nenna Parviainen - History is always written by the winners
5.Piekkala Saara - Black love
6.Aada Kuusela - Awake
7.Iida Jaakkola - Päivänsäde
8.Ninni Rämä - My Fairytale
9.Ivonna Ivosevic - Arabian nights
10.Venla Majander - Opus
11.Iina Väyrynen - Taistelu ystävyydestä
12.Etti Klaus - Haikeus
13.Mila Kärkkäinen - ilm.myöh.
14.Iina Koljonen - Dream
15. Pipsa Majander - The last butterfly


12.45-13.15 PRO AIKUISET
1.Tuuli-Anna Asplund - Karu totuus
2.Susanna Kyöstilä - Tainted love
3.Daria Sevastianova - Ode
4.Senja Markkanen - Emphatic
5.Sara Huhtala - Until we go down
6.Juulia Rantala - Ota kiinni jos saat
7.Niia Tynys - This land

 


13.15-13.30 OPEN LEVEL TRIOT / RYHMÄT 
1.Motion kehitysryhmä - Fixu Vekotin
2.Studio Move PoleKids - ilm. myöh.
3.Studio Move PoleKids - ilm. myöh.

13.30-13.35 PRO DUOT AIKUISET 
1.Eija Knuuttila, Minna-Mari Konga - ilm.myöh. 


13.45-14.00 RISING STARS DUO AIKUISET 
1.Mari-Johanna Vähäsarja,  Mira Laitinen - Chasing after you
2. Iina Savolainen,  Laura-Maija Suur-Askola - Aallot
14.00-14.05 RISING STARS DUO JUNIORIT 
1. Minea Lumio Nella Lumio - Together - Yhdessä


PALKINTOJENJAKO