Sarjojen TOP 3
 

Show soolo juniorit

1. Vilma Multisilta

2. Lotta Leppälahti

3. Valma Korpela
 

Show duo juniorit

1. Valma Korpela & Emilia Toivonen

2. Olivia ja Julia Vakkuri

3. Mette Honkala ja Paula Korhonen


Street pienryhmä juniorit

1. 1HC junior - O.P.P

2. SSDC Juniors - Better Watch Out

3. TR UC Juniors - Play
 

Street muodostelma juniorit

1. ZZ Juniors - Cryptolocker

2. Wimma Street dance Team -  Infected By Music

3. Dance Actions Street Juniors - Beat on the Street
 

Rising Stars Juniorit

1. JuJuDance Junnut - Alone you stand at the end

2. WimmaJuniors - Army of forms

3. Show EK Junnut Lapua - Kerro minulle jotain hyvää


Street Duot Juniorit

1.Lilja Virtanen,Venla Airaksinen

2.Vilma Tuomikoski,Venla Jokela

3. Emmi Nurmi,Senni Vuorenoja
 

Street soolot Juniorit

1.Vilma Tuomikoski

2.Melissa Moilanen

3.Helmi Rantanen
 

Show soolo lapset

1.Selma Tienvieri

2.Alissa Heino

3.Minessa Kullberg
 

Street soolo lapset

1.Olivia Airaksinen

2.Aava järvinen

3.Veera Niemelä


Show duo lapset

1.Susanna Mönkkönen,Aino Arnala

2.Kerttu Jäkälä,Hilja Natunen

3.Alissa Virta,Lila Kuoppala
 

Street duo lapset

1.Olivia Airaksinen,Menni Kuivanen

2.Jessi Mäkelä,Iivi Taavela

3.Aava Järvinen,Helvi Loukasmäki


Street ryhmät lapset

1.TR UC Sparks - JumpNmove

2.Razzmatazz Street Kids - Sonic

3.Razzmatazz Kids Alfa - A.L.F.A.
 

RisingStar lapset

1.Lilli Lehtonen - Disco soolo

2.Hemulit - Se on kylpypäivä!

3. Tanssila Spinellit - Who takes the lead?
 

RisingStar Aikuiset

1. Team Maya - Shutted Up

2. HipHop House Crew - Taking over the Stage

Aikuiset show soolot

1.Reija Laarne A Distorted Reality

2.Mette Palkoranta - Remembering childhood memories

3. Natalie Brown - Will I survive?
 

Aikuisten duot show

1.Reija Laarne,Saana Strömberg

2.Sini Jokinen,Salla Selkälä

3. Iitu Vehmassalmi, Emmi Lampinen


Street ryhmät aikuiset

1. Showcase 1 - Pace

2. Showcase 2 - Don't stop the music

3. 6Shades  - Shades on
 

Latin vibes

1. Rumble Squad - Composer´s Block- Luovuuden tuska

2. Shadows of Lunddance - Sin Ti

3. LocaChicas - Fruit Ninjas


Latin vibes

1. Queendom of the SeaThe Portrait of Ursula
 

Tankotanssi / Soolot / Juniorit

1. Aada Kuusela - Young Smile

2. Sanni Halla-aho - Legends never die

3. Silja Inkeri - Fire on Fire
 

Tankotanssi / Triot ja ryhmät

1. Kisaryhmä 2 - Cruella de Vill
 

Tankotanssi / Soolot / Minit
1. Meea Saarinen - Carmen

 

Tankotanssi / Soolot / Lapset

1. Mandi Koskela

2. Ellen tallgre

3Vilma Takala
 

Tankotanssi /Duo / Juniorit

1. Aada Kuusela, Mandi Koskela


Tankotanssi / Soolot / Aikuiset 1

1. Essi Huolman - Too late

2. Iina Soikkeli - Bipolar

3. Saga Santonen - Waves


Tankotanssi / Soolot / Aikuiset 2

1. Maiju Hakala 
 

Tankotanssi / Soolot / Aikuiset 3

1. Marika Hillgrén

2. Katja Jylhäkoski 

 

Tankotanssi / Soolot / Aikuiset PRO

1. Anja Huomo - Gamergirl


Tankotanssi / Duot / Aikuiset

1. Salli Ilmanen, Mira Sippola

2. Maiju Hakala, Juliana Jantunen

Showtanssi / Minit

1.Razzmatazz Minit Seikkailulle!

1. Razzmatazz Minikids Peikot
 

Showtanssi / Pienryhmät / Lapset

1. Razzmatazz Kids Anilla

Lunch atop a skyscraper

2. Team Freya Hunters

3. Dance Actions Skidit Step in Time
 

Showtanssi / Muodostelma / Lapset

1. Razzmatazz Kids - Muistoja Pariisista

2. Razzmatazz Kids2 - Audition

3. Dance Actions Kids - Life of the Sea
 

Showtanssi / Pienryhmä / Juniorit

1. Razzmatazz Auri - Shape of lies

2. TP Unity - In memoriam

3. DA Astra - That's Home, That's Us


Showtanssi / Muodostelma / Juniorit

1. Dance Actions Juniors

Onnea etsimässä2

2. Razzmatazz Junnutiimi

Connection
3. DA Showdancers

Busy Day at Bertram’s Hotel


Showtanssi / Pienryhmä / Aikuiset

1. StepUp Betrayal - Takinkääntäjät

2. TEAM K  - Eye Con

3. Razzmatazz Adea - Today's moments are tomorrow's memories


Showtanssi / Muodostelma / Aikuiset

1. PRIMEDANCERS TEAM K

Tell me what is fear you van embrace..

2.contemp.

A List Of My Problems

3. Tanssiryhmä Razzmatazz - Limits
 

Showtanssi Ryhmät A2/A3

1. Prime´S - Love in the Dark

2. Sisters in Sync - Flight to Funland

3. Prime Ladies Turku - Abut