12.11.2022

10.00-10.50 PA Soolo Juniorit

1.Mette Honkala - Out of the abyss / Ulos kuilusta

2.Saaga Ahvenharju - Never too late

3. Niilo Holmberg - The Space around me
 

10.50-11.00 PA Duo Juniorit

1.Mette Honkala, Paula Korhonen - Interrogation

2. Aino Kuitunen, Olivia Vakkuri - Werk to be a winner

3. Kiira Alakurtti, Ellen Theman - Find the light
 

12.15-12.45 PA Muodostelma juniorit

1. Loiste Crew - Life cycle

2. Illuusio Creative Minds

3. Primejuniors Turku - Piece of art
 

12.45-13.10 PA Pienryhmä juniorit

1.De DansEnsemble - Kurjat - Les Miserables
2.De Danse Desirer - The girl with glass feet

3. Mode Juniors - Koneisto
 

13.10-13.25 Rising Stars juniorit

1. HopBoks - Message from

2. Aldiana - Koskemattomat

3. 7th Street Crew - Okay, keep it clean!


13.25-13.55 Showcase Juniorit

1. Sun+ Minit - Feel the energy (STIPENDI 200 euroa)

2. Sun+ Junnut - Frighltess Bouncing

3. Imperia Dance and Fitness Studio - This is: Pitbull


14.40-14.55 PA Ryhmät lapset

1. JuJu Dance Kuopio PR - Kaino Vieno Ujonlainen

2. Wind Rose - Avaruuden tutkijat

3. All-Star Luna - Susien kasvattamat

14.55-15.10 Rising Stars Ryhmät lapset

1. Prime Kids Turku - Synttäribileet!

2. Wimma Academy Street Kids - Kruunu tikittää

3. ToeStar Kids - Back to the roots

15.10-15.15 Minit

1. Razzmatazz Minit - Super

15.15-15.20 Soolo lapset

1. Olivia Miettinen - Chameleon

15.20-15.25 Duo Lapset

1. Aili Kumara, Emma Malinen - Aurinko kun päätti retken

 

16.30-17.20 PA Pienryhmä Aikuiset

1. JuJu Dance Kuopio Showdreamteam - Burden

2. NTA - Flock

3. De DansElle - Cool cat´s in town!

 

17.20-17.50 Showcase Aikuiset

1. Reborn Crew - Abuse of power (STIPENDI 200e)

2. 45Crew - Are we dead yet?

3. B-Monkeys - Life goes on

17.50-18.05 Rising Stars Aikuiset

1. Rimattomat - Omieni puolella

2. SFG Crew - McBurnoud´s

3. Savagesisters - Work it

18.40-18.50 Muodostelma aikuiset

1. Prime Dancers Turku- Carrying the weigh of the world

2. Fiorel - Valmis lähtöön

18.50-19.10 Aikuiset 2

1. TNV Pikkusiskåt - Vielä yksi askel? Hellitä

2.. Sisters In Sync - Päivän polttavat bisnekset

3. Balancé Crew - Kaunosilmä, villiviini

 

19.30-19.45 Soolo Aikuiset

1. Milla Peltoniemi - Me in mind-mind in me

2. Vivian Tarkki - Rest in piece to the woman we were

3. Anna Korbozerova - The feeling is wrong

 

19.45-20.00 Duo Aikuiset

1. Jari Salminen, Tuuli Vaskola-Ahola - Oravanpyörä

2.. Mandi Kokko, Stella Mäntyniemi Detachment

3.. Julianna Hellman, Vivian Tarkki - These moments don´t last forever